У березні 2021 року було успішно завершено перевірку витрат Ужгородського національного університету в рамках проєкту «Розумна енергія транскордонного співробітництва» (2SOFT/1.2/52). Перевірку проводив експерт ТОВ «Аудиторська компанія «Вектор аудиту», який став переможцем відкритих торгів, проведених у системі Прозорро. Дана компанія входить до Переліку незалежних аудиторів, які пройшли процедуру відбору і можуть залучатися до перевірки витрат за проєктами в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020.

Так як перевірка витрат пройшла без зауважень з боку аудитора, ми прозвітувалися представникам програми з Румунії і наразі очікуємо надходження другого траншу для продовження виконання проєкту.