РОЗУМНА ЕНЕРГІЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
РОЗУМНА ЕНЕРГІЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
РОЗУМНА ЕНЕРГІЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
РОЗУМНА ЕНЕРГІЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
РОЗУМНА ЕНЕРГІЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Метою є підвищення рівня використання нових технологій та інновацій у галузі відновлюваної енергетики, що забезпечуються сприянням та підтримкою досліджень та інновацій у сталий спосіб у прикордонних регіонах України та Румунії. Створення потужної платформи для спільних науково-дослідних заходів та досліджень у галузі відновлюваної енергії та ефективності використання ресурсів.
Серед цілей:
       - Створення інституційної та інформаційної бази для проведення теоретичних та практичних досліджень щодо ефективного споживання енергії у прикордонних регіонах Румунії та України з акцентом на університети та практичні впровадження в громадах шляхом створення спеціалізованих енергетичних інноваційних центрів та енергетичних лабораторій, моніторингу енергоефективності та надання підтримки громадам та молодим спеціалістам, а також студентам; створення підготовлених команд у кожному регіоні-партнері шляхом спільної підготовки персоналу, який буде керувати центром, навчати та консультувати відвідувачів з питань сталої енергетики та зміни клімату.
      - Розробка Концепції енергетики транскордонного співробітництва для пілотних громад та університетів, що базується на кластерному підході "Університети-громади”; посилення транскордонного співробітництва; сприяння обміну досвідом та найкращими практиками між партнерами та пілотними громадами щодо регіональних стратегій сталої енергетики, політики обізнаності та освіти, дій та проєктів, що проводяться в їхньому регіоні через семінари та навчальні поїздки, організовані у кожному регіоні-партнері. Це буде забезпечено шляхом проведення енергетичного аудиту в основних будівлях університетів та в пілотних громадах Румунії та України.
       - Запровадження навчальних програм з енергоменеджменту в Румунії та Україні.

Uzhnu logo ЕМБЛЕМА small (ukr)

Даний вебсайт представлений за підтримки Європейського Союзу. За зміст несе власну відповідальність Ужгородський національний університет, і він ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління  Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.